Home Oazowe ostatki

Oazowe ostatki

IMG_0224 bal1

W ostatnią sobotę tj. 7. lutego w salce oazowej odbyła się przebierana wiksa karnawałowa dla grup młodzieżowych z naszej parafii.

Oazowicze i scholanki bawili się w rytmach muzyki klubowej oraz przy blasku dyskotekowej kuli oraz kolorowych lampek rodem z bożonarodzeniowej choinki. Na balu nie zabrakło lekarza, pirata, stewardessy, więźnia, księżniczki, divy, gangstera, pielęgniarki, Juliusza Cezara, a nawet kilku myszek oraz (ku ich nieszczęściu) kota. Znalazł się też i pirat, który na terenie kościoła ukrył skarb. Poszukiwaniem byli pochłonięci niemal wszyscy, jednak po wykonaniu zadań wyznaczonych przez pirata i jego świtę, wyniuchać skarb udało się pewnej sprytnej myszce.

Całą zabawą dowodził nasz „boski kapitan” w osobie księdza Damiana, który oficjalnie (i wcale to nie było dla nikogo zaskoczeniem) został Królem Balu. Nie zabrakło też Królowej, której tytuł zdobyła „doktor nauk medycznych” Agnieszka Lipiec. Podobno każdą imprezę ocenia się po humorach uczestników. Rozpatrując nasz karnawał w tej kategorii śmiało możemy powiedzieć, że było wspaniale!!! Kto nie był niech żałuje.

Liczymy na przyszłoroczną powtórkę 🙂

Malwina Dutkiewicz III° ONŻ