Home Oazowe Andrzejki

Oazowe Andrzejki

Każdy z nas pewnie nieraz zadał sobie pytanie: „Co można robić w Andrzejki?” Z pewnością wiele osób z tej okazji wybrało się na różnego rodzaju imprezy. Nasi parafianie nie zamierzali być „gorsi”. I tak 29 listopada w klubie Wanacja odbyła się zorganizowana przez naszą parafię zabawa andrzejkowa (nazwana przez młodzież „Spiżejkami” 🙂 ).Przy pomocy członków Ruchu Światło-Życie prawie 70 osób z grup będących w naszej parafii, także spoza niej mogło bawić się przy dźwiękach muzyki pop i remixach „DJ Kołczana”. Całość rozpoczęto uroczystym polonezem, którego rangę podkreślono strojem wieczorowym. Przed północą udaliśmy się do naszego kościoła, aby rozpocząć z Panem Jezusem okres Adwentu poprzez uroczyście odśpiewane nieszpory. Oby więcej takich imprez!

Malwina Dutkiewicz