Home Oaza w Pionkach

Oaza w Pionkach

Oaza w Pionkach

W dniach od 17 do 19 października odbyła się w ośrodku rekolekcyjnym „Betania” w Pionkach Oaza Modlitwy pod wyżej wymienionym hasłem. Brało w niej udział 130 uczestników Oazy Nowej Drogi wraz z kadrą 17 animatorów prowadzonych przez moderatorów: ks. Krzysztofa Bochniaka i s. Annę Baćmagę. Nasza parafia pojawiła się tam w składzie 2 animatorów (Magdalena Chojnacka i Karol Rosołowski)  i 17 uczestników.

Dlaczego „Ogarnij się!”? Przez weekend mieliśmy okazję zderzyć się z – czasem lekceważonym – savoire-vivre i nauczyć się najważniejszych konwenansów towarzyskich. Wypełnionego rytuałem i szacunkiem bon-ton, które nie jest bezzasadne, gdyż każdy z nas – Dzieci Bożych – ma godność, której szacunek, złożony z niejednokrotnie zawiłych form towarzyskich i reguł grzeczności, jak najbardziej się należy. Jednym słowem było super!!! Kolejna OM OND w maju 🙂

a. Karol Rosołowskioaza pionki1 oaza pionki2 oaza pionki3

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com