Home Oaza modlitwy

Oaza modlitwy

Oaza modlitwy

Wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy!
O prawdziwości tego zdania przekonali się uczestnicy październikowej Oazy Modlitwy, którzy zgromadzili się w naszej Betanii w liczbie 163 osób! Atmosfera była naprawdę gorąca i to nie tylko ze względu na ogromną liczbę ludzi 🙂
om-2 om

Do prawie rekordowej liczby osób swoją cegiełkę dołożyła także osiemnastoosobowa grupa z naszej parafii, która weekend 23-25 października postanowiła spędzić w najlepszym towarzystwie – z Panem Bogiem. Rekolekcje rozpoczęły się Mszą Świętą. Wieczorem adorowaliśmy Pana Jezusa, robiąc rachunek sumienia by móc jak najwięcej zaczerpnąć z tego krótkiego, ale bardzo bogatego w treści wyjazdu. Mogliśmy także skorzystać z Sakramentu Pokuty. Na spotkaniach w grupach poruszaliśmy tematy: świadomego życia zgodnego z przyjętym chrztem, Maryi jako wzoru do naśladowania oraz miłości do samego siebie. Przytoczone fragmenty Pisma Świętego doprowadziły nas do głębokich rozważań. W sobotę wieczorem odkrywaliśmy piękno modlitwy różańcowej.
Oaza Modlitwy to jednak nie tylko cisza, skupienie i przebywanie w kaplicy. To również cudowna zabawa! Wieczór pogodny spędziliśmy na dużym placu, gdzie wspólnie grając w siatkówkę, piłkę nożną, a także szalejąc na zjeżdżalniach i huśtawkach poznawaliśmy nowych ludzi i umacnialiśmy przyjaźnie. Później wspólnie tańczyliśmy i wróciliśmy przy dźwiękach muzyki do ośrodka 😀 W Niedzielę do domów udaliśmy się napełnieni radością i Bożą mocą, świadomi, że każdy z nas jest bardzo ważny dla Jezusa.
Teraz nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu. Może w listopadzie uda nam się pobić rekord obecności w Pionkach? 😀

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com