Home Nominacja ks. Adriana

Nominacja ks. Adriana

Nominacja ks. Adriana

ksAdrianZbliżający się koniec wakacji, to także czas zakończenia w naszej parafii swojej posługi duszpasterskiej przez ks. Adrian Kwiecińskiego. W miniony czwartek 18 sierpnia, ks. Adrian otrzymał z rąk ks. bpa Henryka Tomasika dekret nominacyjny na wikariusza Parafii pw. Zwiastowania NMP w Jastrzębi, która znajduje się na trasie Radom – Pionki. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Adrianowi za zaangażowanie i radość, którą wnosił w duszpasterstwo w naszej wspólnocie parafialnej jako diakon, a potem neoprezbiter. Życzymy, aby nasza Patronka obdarzała każdy dzień Jego posługi swoją opieką i wypraszała potrzebne łaski na wszelkie inicjatywy duszpasterskie.

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com