Home Moja więź z Bogiem

Moja więź z Bogiem

Moja więź z Bogiem

Czym jest moja więź z Bogiem? Jak można ją pogłębiać? Odpowiedzi na te pytania szukała grupa 24 oazowiczów z naszej parafii na odbywającej się w miniony weekend Oazie Modlitwy ONŻ w Pionkach!

Wraz z moderatorami Ruchu Światło-Życie ks. Grzegorzem Lipcem i s. Anną Baćmagą oraz innymi 140 uczestnikami znaleźliśmy odpowiedź – modlitwa. To ona przybliża ludzi do Boga, otwiera serca na Jego miłość i wszelkie dary niezbędne w drodze do Królestwa Niebieskiego. Aby móc jak najlepiej doświadczyć Pana, na samym początku tych krótkich rekolekcji wielu z nas przystąpiło do sakramentu spowiedzi świętej. Po całodziennych refleksjach na temat modlitwy i odpowiedniego przygotowania się do niej uwielbialiśmy Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Nie zabrakło również tematu dotykającego Światowych Dni Młodzieży – podczas spotkań w grupach rozmawialiśmy o przyczynach ich organizowania oraz poznaliśmy ich historyczny wymiar dzięki zagadkom i cytatom z Pisma Świętego.

Bogu niech będą dzięki za ten błogosławiony czas! Następny OM już w Sylwestra!!!

Malwina Dutkiewiczoaza modlitwy1 oaza modlitwy2 oaza modlitwy3 oaza modlitwy4

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com