Home Modlitewna Sztafeta Powołań

Modlitewna Sztafeta Powołań

Modlitewna Sztafeta Powołań

“Modlitewna sztafeta w intencji powołań”. Po porannej Mszy św. Rodzina różańcowa poprowadziła modlitwę różańcową, prosząc Matkę Kapłanów o nowe święte powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.  Przedpołudniowe spotkania modlitewne dzieci i młodzieży poprowadził al. Bartosz Fijałkowski z Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Po południu kleryk Bartosz spotkał się z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania i opowiadał historię swojego powołania. Podczas wieczornej Mszy św. kazanie powołanie wygłosił Ks. Proboszcz  zaś adorację Najświętszego Sakramentu poprowadziły rodziny Domowego Kościoła i Diakonia Modlitwy.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com