Home Misterium w Kałkowie

Misterium w Kałkowie

Misterium w Kałkowie

Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie-Godowie 2017 r.

Serdecznie zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski, Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa.

Aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od wielu już lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez wiele lat Misterium Męki Pańskiej w naszym Sanktuarium jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły.

Misterium będzie wystawiane od drugiej soboty Wielkiego Postu (11.03.2017) do soboty przed Niedzielą Palmową (08.04.2017) włącznie, o godzinie 15.30 i dodatkowo o godz. 18.00.

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie swego uczestnictwa w informacji Sanktuarium tel. 41/ 272 18 88. Osoby pragnące zatrzymać się w naszym Sanktuarium na noc prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca w Domu Pielgrzyma, tel. kom. 660 158 239.

Ks. Zbigniew Stanios

i Aktorzy Teatru Dramatycznego im. Ks. Inf. Czesława Wali

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com