Home Księga Modlitwy

Księga Modlitwy

W naszej parafii zawiązała się grupa modlitewna
Ruchu Światło – Życie w duchu DIAKONII MODLITWY.
Ponad 30 osób będzie “omadlać” twoje sprawy, którymi się z nami podzielisz.
Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych w poniższym formularzu.

KSIĘGA MODLITWY

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twoją wolnością jest zachowanie anonimowości, dlatego twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 34.230.9.187.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Parafialnej Księdze Modlitwy dopiero po tym jak go przejrzymy. Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
411 wpisów.
Ewa Ewa napisał/a 22 grudnia 2021 o 9:12 pm:
Proszę o zdrowie i pomyślną operację dla mojej Mamy siłę w pokonaniu choroby.
Krysia Krysia napisał/a 27 listopada 2021 o 6:10 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Roberta o łaskę uzdrowienia z choroby nerek.
Justyna Justyna napisał/a 27 listopada 2021 o 6:03 pm:
Proszę o modlitwę o życie wieczne dla śp. Zosi i Eli.
Łukasz Łukasz napisał/a 13 listopada 2021 o 9:37 pm:
Proszę o modlitwę za Tatę Reni. Jest obecnie w ciężkim stanie w szpitalu w Starachowicach. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
Luna Luna napisał/a 17 października 2021 o 8:39 pm:
Moja Matko proszę Cię bądź jutro przy moim synu bo ja nie mogę być..
Marzena Marzena napisał/a 12 października 2021 o 6:07 pm:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca oraz uratowania naszego małżeństwa.
Jolanta Jolanta napisał/a 8 października 2021 o 5:26 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Tomasza i całej jego rodziny o zgodę, szczęśliwe rozwiązanie konfliktów, łaskę zdrowia dla jego żony
Jolanta Jolanta napisał/a 8 października 2021 o 5:21 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Sylwi chorej na covid o łaskę zdrowia dla niej i całej rodziny
Marzena Marzena napisał/a 8 października 2021 o 5:58 am:
Proszę o modlitwę w intencji Marcina, o wieczny odpoczynek dla Niego oraz o Boże błogosławieństwo dla Moniki, Anny i jej córki Hani.
Krysia Krysia napisał/a 3 października 2021 o 1:54 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny, o dobrą diagnozę i powrót do zdrowia.
Jolanta Jolanta napisał/a 2 października 2021 o 7:41 am:
Proszę o modlitwę w intencji Filipka o łaskę uzdrowienia z zapalenia płuc i łaskę zdrowia dla jego mamy
Jolanta Jolanta napisał/a 26 września 2021 o 5:39 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Adama i Marysi o właściwe rozpoznanie i leczenie choroby, o łaskę zdrowia dla nich
Jolanta Jolanta napisał/a 13 września 2021 o 9:39 am:
Proszę o modlitwę w intencji Emilii o łaskę zdrowia po poważnym upadku
Jolanta Jolanta napisał/a 13 września 2021 o 9:37 am:
Proszę o modlitwę w intencji Natalii o łaskę uzdrowienia po operacji tarczycy, usunięciu guza złośliwego.
Jolanta Jolanta napisał/a 13 września 2021 o 9:35 am:
Proszę o modlitwę w intencji Eli o uzdrowienie kolana po operacji
Jolanta Jolanta napisał/a 13 września 2021 o 9:33 am:
Proszę o modlitwę w intencji Oli o prawidłowy przebieg ciąży i uzdrowienie z anemii
Anna Anna napisał/a 1 września 2021 o 4:36 am:
W Panu Bogu wiadomej sprawie.
Jolanta Jolanta napisał/a 31 sierpnia 2021 o 6:41 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Wojtka o łaskę zdrowia, właściwe rozpoznanie i leczenie chorych naczyń krwionośnych.
Anna Anna napisał/a 25 sierpnia 2021 o 4:48 am:
O cud nawrócenia oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Zofia Zofia napisał/a 24 sierpnia 2021 o 3:39 am:
Proszę o modlitwę w intencji Kingi o łaskę zdrowia oraz pozytywne rokowania wyników .
Jolanta Jolanta napisał/a 23 sierpnia 2021 o 8:22 am:
Prosimy o modlitwę w intencji ks. Damiana, o dary Ducha Świętego potrzebne do podjęcia ważnych decyzji zgodnych z wolą Bożą
Monika Monika napisał/a 22 sierpnia 2021 o 10:46 am:
Proszę o modlitwę o dar uzdrowienia dla Rafała, o potrzebne siły i cierpliwość w chorobie, aby ten trudny czas umocnił w nim pewność Bożej obecności i prowadzenia. Bóg zapłać za Waszą modlitwę.
Monika Monika napisał/a 21 sierpnia 2021 o 7:48 pm:
Proszę w intencji Karoliny, której rana po cesarskim cięciu 3 miesiące temu bardzo trudno się goi. O światło Ducha Świętego dla lekarzy, aby znaleźli przyczynę i udało się to wyleczyć. Bóg zapłać 🙏🌷
Monika Monika napisał/a 21 sierpnia 2021 o 7:45 pm:
Proszę o modlitwę za moją córkę w wiadomych Panu Bogu intencjach. Bóg zapłać 🙏🌷
Anna Anna napisał/a 18 sierpnia 2021 o 8:58 am:
O cud wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Marta Marta napisał/a 14 sierpnia 2021 o 4:03 pm:
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorych na nowotwór dzieci: Bogusia, Artemka, Mironka, Zosi, Ani i innych maleńkich dzieciaczków. Matko Najświętsza Nieustającej Pomocy otocz płaszczem opieki te dzieci, proszę Cię o cud uzdrowienia dla nich.
Danuta Danuta napisał/a 10 sierpnia 2021 o 8:14 pm:
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o opiekę dla moich synów Grzegorza i Piotra.Prosze łaskę wiary dla nich oraz dla Filipa i Szymona.Chron ich od złego.
Sylwia Sylwia napisał/a 10 sierpnia 2021 o 7:09 pm:
Proszę o modlitwę,o skuteczne błogosławieństwo Boże w tylko Bogu wiadomej, bardzo ważnej dla mnie intencji. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
Łukasz Łukasz napisał/a 5 sierpnia 2021 o 7:14 pm:
O łaskę zdrowia dla Ewy
Monika Monika napisał/a 5 sierpnia 2021 o 12:06 pm:
Za nienarodzone córeczkę mojej koleżanki, która ma wadę serca. Bóg zapłać 🙏