Home Koncert “Papież Przebaczenia” XXXI DMOiK

Koncert “Papież Przebaczenia” XXXI DMOiK

Koncert “Papież Przebaczenia” XXXI DMOiK

4 października w naszym kościele miała miejsce inauguracja XXXI Międzynarodowych Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. S. Ratusińskiego organizowanych przez Park Kultury w Starachowicach pod kierownictwem Panów Roberta Grudnia oraz Tomasza Ceglarskiego. Koncert „Papież Przebaczenia” w wykonaniu mezzosopranistki Alicji Węgorzewskiej, basa Macieja Miecznikowskiego oraz słynnego organisty Roberta Grudnia przy narracji Anny Dreli zgromadził – mimo pandemii – w naszej świątyni liczne grono słuchaczy i widzów. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszej parafianki Pani Poseł Agaty Wojtyszek. Koncert w hołdzie Papieżowi Świętemu Janowi Pawłowi II w roku jubileuszu Jego urodzin stanowił pogłębienie nauczania tego wielkiego Polaka. Wielkie dzięki składamy artystom, organizatorom oraz wszystkim przybyłym na to wieczorne spotkanie papieskie.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com