Home Koncert Chóru Gospel z Poznania 2021

Koncert Chóru Gospel z Poznania 2021

Koncert Chóru Gospel z Poznania 2021

W ramach kolejnego Dnia Papieskiego i XXXII Międzynarodowych Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. S. Ratusińskiego w Starachowicach wystąpił Chór Gospel z Poznania pod kierownictwem Piotra Pawlickiego. Koncert odbył się w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na starachowickim Południu. W repertuarze Chóru Gospel znalazły się utwory muzyki: gospel, rozrywkowej, worship oraz autorskie utwory twórcy projektu Piotra Pawlickiego. Chór składa się m.in. z uczestników znanych programów telewizyjnych, jak “Must Be The Music” czy “The voice of Poland”. W 2014 roku zespół wystąpił w programie „MAM TALENTPodczas koncertu w Starachowicach, zespołowi towarzyszył znakomity pianista i kompozytor Tomasz Świerk, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, obecnie pianista zespołu LemOn. Na początku koncertu przybyłych mieszkańców miasta powitał gospodarz parafii ks. Andrzej Kania. Uwielbieniowe rytmy piosenek wykonywanych przez artystów stały się doskonałym zwieńczeniem Dnia Papieskiego. 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com