Home Kajaki młodzieżowe Pilicą

Kajaki młodzieżowe Pilicą

Kajaki młodzieżowe Pilicą

W czwartkowy poranek 14 lipca grupa młodzieży wraz z ks. Karolem udała się na spływ kajakowy Pilicą po północnej granicy naszej diecezji. Piękna i upalna pogoda pozwoliła na ponad 5 godzinny spływ ta piękna i malowniczą rzeką. Na zakończenie spływu młodzież uczestniczyła we Mszy Świętej w Kaplicy Ośrodka Emaus. Potem odbyła się AGAPA przy ognisku. Dziękujemy ks. Damian Spiżewski oraz Ośrodkowi Emaus w Turnie koło Białobrzegów Ośrodek EMAUS – Rzeka, Las, Wypoczynek za umożliwienie przeżycia tego pięknego dnia w tak piękny sposób. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć degustacji pysznych białobrzeskich lodów grylażowych. Chwała Panu!

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com