Home Srebrny Jubileusz Księdza Proboszcza

Srebrny Jubileusz Księdza Proboszcza

Srebrny Jubileusz Księdza Proboszcza

Jubilate Deo omnis terra! Servite Domino in laetitia!

 

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego podczas Mszy Świętej o godz. 10:00 wraz z Księdzem Proboszczem Andrzejem Kanią dziękowaliśmy za Jego kapłaństwo w roku srebrnego jubileuszu 25 – lecia kapłaństwa. Okolicznościową homilię wygłosił Ks. Infułat Stanisław Pindera. Wraz z Księdzem Proboszczem za dar kapłaństwa dziękowali również wikariusze Ks. Damian i Ks. Karol. Życzenia w imieniu parafian złożyli Księdzu Proboszczowi przedstawiciele Rady Parafialnej oraz grup formacyjnych, a także Pani Poseł Agata Wojtyszek – nasza parafianka. Niespodziankę Księdzu Jubilatowi zrobili również parafianie z poprzedniej parafii Ks. Andrzeja, z Ruskiego Brodu.

Życzymy Księdzu Proboszczowi mnóstwo radości i mocy Ducha Świetego a także tego co każdy z kapłanów usłyszał w czasie swoich święceń: Rozważaj, co będziesz czynić, naśladuj to, czego będziesz dokonywać, i prowadź życie zgodne z tajemnicą Pańskiego krzyża. 

Niech będzie kapłanem na wzór Serca Jezusowego!

+AMDG+

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com