Home Jest Duch Św. – jest moc!

Jest Duch Św. – jest moc!

Jest Duch Św. – jest moc!

Dnia 13.11.2015 r. w naszej parafii o godzinie 19 zebraliśmy się, aby wspólnie celebrować kolejny oazowy drogowskaz – DUCH ŚWIĘTY. Celebracji przewodniczył ksiądz Marcin Gregiel , który przyjechał do nas z parafii św. Piotra w Radomiu. Uświadomił nam, jak wielką rolę w naszym chrześcijańskim życiu odgrywa Duch Święty. To On  prowadzi nas każdego dnia, uzdalnia nas do prawdziwej miłości i daje nam siłę, aby przebaczać. Po wysłuchaniu kazania każdy z nas posypał odrobinę kadzidła na żarzące się węgle. Dym, który symbolizował naszą modlitwę, unosił się do nieba . Na koniec uczestnicy I° ONŻ w Dąbrówce zostali umocnieni błogosławieństwem udzielonym przez księży i animatorów. Do domów wróciliśmy z przekonaniem, że powinniśmy codziennie powierzać siebie Duchowi Świętemu, który nieustanie zsyła nam swoje łaski ipotrzebne dary. 🙂  🙂 🙂

Julia Pająk II°ONŻ

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com