Home Jerycho Rodzin – relacja

Jerycho Rodzin – relacja

Jerycho Rodzin – relacja

Rozpoczęliśmy Jerycho Rodzin 17 lipca 2021 roku. Obraz Matki Bożej i relikwie św. Joanny Beretty Molli powitał Ksiądz Proboszcz a Mszę Świętą na rozpoczęcie sprawowali Ksiądz Infułat i Ksiądz Marcin. Następnie Kółka Różańcowe poprowadziły pierwszą część różańca a potem miało miejsce czuwanie Rodzin Domowego Kościoła. Apel Jasnogórski prowadził Ksiądz Tomasz Gaik, kapłan pochodzący z naszej parafii. Podczas porannej niedzielnej Mszy Świętej homilię wygłosił i modlił się z nami ks. Damian Drabikowski, dyrektor Caritas DR. Mszy południowej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Sławomir Czajka. Po mszy o 11:15 odbyła się adoracja i modlitwa dzieci. Jerycho Rodzin to także moment w naszej parafii aby podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za przeprowadzone w ubiegłym roku katechezy dla narzeczonych. Podczas Mszy Świętej o 12:30 Ksiądz Proboszcz – dekanalny duszpasterz rodzin, powołał parafialny zespół ds. przygotowania narzeczonych do sakramentu małżeństwa. Ten zespół stanowią: księża na czele z Księdzem Andrzejem, doradca życia rodzinnego, lekarz, psycholog, pedagog oraz małżeństwo ze wspólnoty Domowego Kościoła. Ksiądz Proboszcz podziękował za ubiegłoroczny cykl katechez oraz wręczył dwóm parom pamiątkowe dyplomy ukończenia kursu przedmałżeńskiego. Prosimy MB Świętorodzinną ze Studzianny a wspierała nasze działania pomagające młodym ludziom dobrze przygotować się do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Na zakończenie Jerycha Rodzin Ksiądz Proboszcz z kapłanami oraz licznie zgromadzonymi parafianami zawierzył MB Świętorodzinnej wszystkie małżeństwa i rodziny.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com