Home Jasełka w SP13

Jasełka w SP13

jasełka2 jasełka

Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 13 miało miejsce spotkanie przedświąteczne dla uczniów oraz ich rodziców. Świąteczny klimat zapewniło przedstawienie jasełkowe. Pomysłodawcami tego wydarzenia byli nauczyciele: p. Bożena Bętkowska, p. Zuzanna Kędziora, p. Iza Gajewska oraz ks. Karol. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele władz naszego miasta. Obecny był również ks. Dariusz Krok, który skierował do zebranych słowa życzeń. Tegoroczne jasełka były niezwykłe, ze względu na aktorów, którymi byli sami nauczyciele. Wcielając się w poszczególne role ukazali swój niezwykły talent aktorski. Oprawę muzyczną stanowiły śpiewy zarówno nauczycieli oraz dzieci. Udział w jasełkach wzięła również schola dziecięca naszej parafii. A wszystko to na chwałę Boga, by pomóc nam coraz lepiej wejść w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.