Home Impreza z Jezusem

Impreza z Jezusem

Impreza z Jezusem

Dnia 29 września 2017 roku o godz. 19 rozpoczęliśmy dziewiątą już „edycję” comiesięcznych Celebracji Słowa Bożego. Pierwszym drogowskazem, choć znanym, to wciąż nieodkrytym, był JEZUS CHRYSTUS. Celebrację poprowadził    ks. Mateusz Nowak pochodzący z Radomia, a obecnie pracujący w parafii św. Tadeusza Judy . Głównym punktem jego rozważań było pytanie pochodzące z Ewangelii, stawiane przez samego Jezusa: „Za kogo mnie uważasz?”  Ksiądz, opowiadając o Chrystusie, dobrym i kochającym, przybliżał nam na nowo Jego postać oraz niezwykłe działanie w życiu każdego z nas. Po wygłoszonym słowie przyszedł czas na krótką adorację, kiedy mogliśmy rozważać w sercach Boże Słowo, chwalić Najwyższego śpiewem i zwyczajnie spędzić z Nim czas całą wspólnotą. Zamiast siedzieć w domu albo szaleć na imprezie byliśmy, jak to powiedział ksiądz, na „imprezie z Jezusem”, jakże różniącej się od stereotypowej, głośnej zabawy.Kim dla mnie jest Jezus? Kim jest w codziennym, szarym życiu? Kim może się stać, jeśli otworzę się na Niego?Czas owocny, czas wspaniały 🙂

Na koniec #foteczka i dobranoc.

Do następnego !

a. Joanna Kisiel (KODA 2017)

 

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com