Home Imieniny naszej Patronki

Imieniny naszej Patronki

Imieniny naszej Patronki

IMG_0072-2Uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy ,to dzień naszego odpustu parafialnego – imieniny naszej Patronki. Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 10:00 i Suma Odpustowa o godz. 18:00, która odprawi i homilie wygłosi ks. kan Władysław Sarwa. Uroczystą sumę poprzedzi nabożeństwo czerwcowe z nowenną i procesją eucharystyczną wokół kościoła. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Wszystkich ministrantów naszej parafii zapraszamy do asysty na godzinę 18.00. Prosimy rodziców o przypomnienie i zachęcenie dzieci do uczczenia naszej Patronki. Dziękujemy za wszelki – „Dar serca”, złożony z racji naszego wspólnego święta, przeznaczymy na ufundowanie marmurowego ołtarza, który zostanie poświęcony w dnień odpustu.

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com