Home Imieniny Księdza Proboszcza Andrzeja

Imieniny Księdza Proboszcza Andrzeja

Imieniny Księdza Proboszcza Andrzeja

Mszy świętej w intencji dzisiejszego solenizanta Księdza Proboszcza Andrzeja przewodniczył Ksiądz Infułat, który na wstępie życzył wiele radości i satysfakcji z podążania w życiu po śladach swego patrona. W imieniu Rady Parafialnej piękne rymowane życzenia wyraziła p. Zuzanna Kędziora. Słowa życzeń wyrazili również przedstawiciele Rycerzy Kolumba, Domowego Kościoła, Ruchu Rodzin, Kółek Różańcowych oraz młodzieży. Na zakończenie Mszy świętej słowo życzeń w imieniu kapłanów wyraził ks. Karol. Sam solenizant dziękował za dar życia, kapłaństwa oraz obecność wszystkich zgromadzonych.
Księże Andrzeju, niech Pan umacnia Cię i strzeże każdego dnia twego kapłańskiego życia!
Ad multos annos! Usque ad mortem!
 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com