Home II turniej tenisa stołowego

II turniej tenisa stołowego

II turniej tenisa stołowego

II turniej tenisa31 stycznia w Szkole Podstawowej nr 13, odbył się organizowany przez braci rycerzy (KofC) III już ministrancki turniej tenisa stołowego. Zawody były rozgrywane w 3 kategoriach: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne i szkoły średnie. Liczba uczestników nie była powalająca, ale mimo to nie zabrakło emocji, radości oraz zaciętej rywalizacji. Ku uciesze naszych parafian nasi ministranci zdominowali te zawody udowadniając, że stół do ping ponga w salce pod kościołem jest bardzo przydatny do doskonalenia swoich umiejętności. I tak w 3 kategoriach na „pudle” stawali tylko chłopcy z naszej parafii: w szkołach podstawowych wygrał Filip Fijałkowski na drugim miejscu uplasował się Marek Samsonowski (junior) a na najniższym stopniu podium znalazł się Adam Niewczas. W kategorii szkoły gimnazjalnej wygrał Maciej Ziewiec; tuż za nim uplasował sie Łukasz Jabłoński a podium zamykał Maciej Klepacz. W szkołach średnich zwyciężył Bartosz Ziewiec, drugi był Bartosz Fijałkowski, a trzecim miejscem musiał zadowolić się Błażej Ziewiec. Bracia rycerze zadbali o nasze brzuchy racząc nas jabłkami, cukierkami i gorącą herbatą. Pewnie pomyślicie sobie że to musiało być ustawione, skoro na podium byli tylko nasi ministranci, ale takie myślenie jest błędne, gdyż my nie Katar; my nie kupujemy zawodów, ani nie ustawiamy. My porostu ciężką, codzienną grą w salce pod kościołem doskonalimy się i jesteśmy poprostu NAJLEPSI !!!

Błażej Ziewiec II° ONŻ

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com