Home I Komunia Święta

I Komunia Święta

I Komunia Święta

13 maja w Uroczystość Wniebowstąpienia o godz. 12.30 dzieci klas trzecich przeżywały uroczystość I Komunii Św. Mszy Świętej przewodniczył ks. Dariusz Krok a kazanie do dzieci wygłosił dk. Daniel Wiecheć. Dziękujemy Rodzicom tych dzieci za przygotowanie kościoła oraz zakup gongu, lawaterzy, dzwonków, pateny z pokrowcem oraz różowego ornatu. Dzieci przez cały tydzień, w strojach komunijnych, będą przychodzić do kościoła o godz. 17.30 na Nabożeństwo Majowe i Mszę św. Jest to tzw. Biały Tydzień, podczas którego dzieci:

•w poniedziałek podziękują Rodzicom i wychowawcom,

•we wtorek pomodlą się za swoje babcie i dziadków,

•w środę oddadzą się w opiekę Matce Bożej,

•w czwartek pomodlą się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, 

•w piątek złożą przyrzeczenie abstynencji i otrzymają pamiątkowe obrazki komunijne.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com