Home Grupy Oazowe

Grupy Oazowe

OAZA DZIECI BOŻYCH 0°

  1. Marta Ciepielewska
  2. Julia Dąbrowska
  3. Wiktoria Dymińska
  4. Antonina Jagieła
  5. Gabriela Krzemińska
  6. Weronika Papaj
  7. Lena Wiecha

OAZA DZIECI BOŻYCH I°

  1. Kinga Derlatka 
  2. Emilia Gos
  3. Patrycja Rola

OAZA DZIECI BOŻYCH II°

  1. Katarzyna Bachurska 
  2. Aleksandra Gawlik
  3. Marta Hamera
  4. Julia Przygoda
  5. Maja Welenc

Grupa na spotkaniu w Sali Rycerzy Kolumba

Spotkanie formacyjne z animatorką Natalią

OAZA DZIECI BOŻYCH III°

  1. Wiktoria Błędzińska
  2. Michalina Cieśla
  3. Patrycja Grochowina
  4. Daria Jaworowska
  5. Liliana Krzysiek
  6. Amelia Rymarczyk
  7. Oliwia Woźniak
  8. Aleksandra Wójtowicz

OAZA NOWEJ DROGI I°

  1. Nikola Cheda
  2. Izabela Gawlik  
  3. Adriana Jaworska
  4. Katarzyna Jaworska
  5. Angelika Kula
  6. Klaudia Piwowarczyk
  7. Lidia Przepióra 

OAZA NOWEJ DROGI II°

  1. Wiktoria Gawlik
  2. Wiktoria Gębura
  3. Anastazja Jasiak
  4. Aleksandra Jurkowska
  5. Joanna Kozieł
  6. Julia Krzemińska
  7. Amelia Piotrowska
  8. Patrycja Szwagrzyk 

OAZA NOWEGO ŻYCIA I°

  1. Maciej Kandyda 
  2. Natalia Malinowska
  3. Kamil Wanat

Nieuczestniczący w Rekolekcjach I ONŻ

  1. Piotr Dominik
  2. Karolina Pocheć
  3. Sandra Cheda
  4. Agata Iwoła
  5. Magda Strzelec

Grupa I stopnia ONŻ na spotkaniu z ks. Karolem

OAZA NOWEGO ZYCIA II°

  1. Bartosz Bochniak
  2. Kacper Duraziński
  3. Kamil Kubik
  4. Daria Mąka
  5. Maciej Nowak
  6. Julia Piwowarczyk
  7. Piotr Rymarczyk
  8. Wiktoria Grudzień

Grupę II stopnia ONŻ prowadzi ks. Damian

OAZA NOWEGO ŻYCIA III°

  1. Iga Hamera 
  2. Natalia Kępa
  3. Angelika Kita
  4. Piotr Kubas
  5. Zuzanna Mazurkiewicz
  6. Natalia Pająk 

Nieuczestniczący w Rekolekcjach ONŻ

  1. Anastazja Kisińska

ANIMATORZY

  1. Dawid Duraziński

KODA 2012

Małgorzata Dec

Sylwia Fiszlak

 Patryk Herc

Karol Kubas

 Natalia Zając

 Olga Żabicka

 

Animatorzy KODA 2012 – Olga Żabicka, Małgorzata Dec, Sylwia Fiszlak, Natalia Zając, Patryk Herc, Karol Kubas

 

KODA 2013

Animatorzy KODA 2013 – Agata Dąbrowska, Marta Herc, Bernadeta Kopyś, Anna Kuczkowska, Joanna Michalczak, Karolina Nowak, Marlena Raczyńska, Aleksander Ciołak, Bartosz Fijałkowski, Mateusz Kowalczyk, Hubert Lefek, Bartłomiej Mróz, Paweł Salwa, Magdalena Chojnacka

 

KODA 2014

Animatorzy KODA 2014 – Karol Rosołowski, Aleksandra Głuszek, Patrycja Bębas, Mikołaj Dyk, Aleksandra Lipiec, Paweł Kaput, Joanna Tymińska, Mateusz Seweryn, Oktawia Żeber, Bartosz Ziewiec, Katarzyna Stawiarska, Krzysztof Lefek, Jagoda Gajewska

 

KODA 2015

Animatorzy KODA 2015 – Malwina Dutkiewicz, Kamil Gacek, Piotr Kopciał, Zbigniew Ciołak, Małgorzata Perchel

 

KODA 2016

Animatorzy KODA 2016 – Karolina Jabłońska, Błażej Ziewiec, Maciej Ciepliński; Animatorka KAMuzO 2016 – Justyna Kwiecień

 

KODA 2017

Animatorzy KODA 2017 – Agnieszka Lipiec, Joanna Kisiel, Katarzyna Jabłońska, Justyna Kwiecień, Julia Pająk; Animator KAMuzO 2017 – Błażej Zieja

 

KODA 2018

 

KODA 2019

Animatorzy KODA – Małgorzata Kwapisz, Karolina Seweryn, Weronika Jaśkiewicz, Konrad Kozieł, Paweł Kubas; Animator KAMuzO – Dawid Duraziński

 

KODA 2020

Animator KODA 2020 – Dawid Duraziński

Spotkania Animatorskie

Spotkanie opłatkowe animatorów 2020

Spotkanie opłatkowe animatorów 2020

Spotkanie opłatkowe animatorów 2014

Spotkanie opłatkowe animatorów 2014

Spotkanie opłatkowe animatorów 2015

Spotkanie opłatkowe animatorów 2015

Spotkanie opłatkowe animatorów 2016

Spotkanie opłatkowe animatorów 2016

Spotkanie opłatkowe animatorów 2017

Spotkanie opłatkowe animatorów 2017

Spotkanie opłatkowe animatorów 2018

Spotkanie opłatkowe animatorów 2018

Spotkanie opłatkowe animatorów 2019

Spotkanie opłatkowe animatorów 2019

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com