Home Dzień II – Rekolekcje dla młodych

Dzień II – Rekolekcje dla młodych

Dzień II – Rekolekcje dla młodych

Drugi dzień spotkań rekolekcyjnych i nasze wchodzenie “Pod górę. Dzieciaki wraz z Abrahamem i Izaakiem pokonują trudności w drodze na Górę Moria a pomaga im w tym św. Jan Paweł II. Młodzież zaś poznaje dziś biblijnego alpinistę czyli proroka Eliasza a przewodnikiem na Górę Karmel i Górę Horeb będzie św. Teresa od Dzieciątka Jezus. 

REKOLEKCJE DLA DZIECI – DZIEŃ 2

REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY – DZIEŃ 2

Przypominamy o wykonaniu pracy plastycznej p.t. „Jan Paweł II – człowiek szczytów”i przesyłanie zdjęć na adres: parafia.starachowice@gmail.com lub do swoich katechetów.
 
Dziś zapraszamy cię również na Adorację Live z naszego kościoła o godz. 19:00 na parafialnej stronie Facebook. 2 kwietnia również przeżywamy 15 rocznicę śmierci Jana Pawła II. O 21.37 (w godzinie jego śmierci) w naszej ojczyźnie modlimy się za jego wstawiennictwem o oddalenie pandemii koronawirusa.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com