Home Dzień Bierzmowanych

Dzień Bierzmowanych

Dzień Bierzmowanych

Jak co roku w kilku miejscach naszej diecezji organizowane są spotkania dla młodziezy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Dla młodziezy naszej parafii tym miejscem jest Sanktuarium MB Bolesnej w Kałkowie. Młodzi mieli okazję zobaczyć przedstawienie o św. Franciszku z Asyżu, przygotowanym przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kałkowie. Następnie miała miejsce Eucharystia, której przewodniczył ks. dziekan Andrzej Rdzanek, a homilię wygłosił ks. Dariusz Frydrych. Na zakończenie Mszy św. przybył do nas ks. Biskup Henryk Tomasik, który przekazał nam kilka słów pokrzepienia. Na zakończenie spotkania przeżyliśmy adorację Najświętszego Sakramentu i pokrzepieni bułkami słodkimi wrócilismy do domów. Liturgiczną asystę oraz śpiew zapewnili młodzi z naszej parafii.

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com