Home Dziękczynienie za św. Jana Pawła II

Dziękczynienie za św. Jana Pawła II

Dziękczynienie za św. Jana Pawła II

Podczas Mszy Świętej o godz. 20:00 dziękowaliśmy Panu Bogu za dar św. Jana Pawła II. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Infułat Stanisław Pindera. Na zakończenie odmówiliśmy modlitwę papieża Franciszka za wstawiennictwem Świetego Papieża Polaka:

„Drodzy bracia i siostry, upamiętniając stulecie urodzin św. Jana Pawła II zwracamy się do niego, by poprosić o jego orędownictwo:

Wstawiaj się, abyśmy byli zawsze wierni Ewangelii,
Wstawiaj się, abyśmy potrafili otworzyć na oścież drzwi Chrystusowi.
Wstawiaj się, abyśmy w tych trudnych czasach, byli świadkami radości i miłosierdzia.
Wstawiaj się, abyśmy potrafili odpowiadać na potrzeby naszych cierpiących braci, rozpoznając w ich twarzach oblicze Pana. Pomóż nam za twoim wstawiennictwem, abyśmy nigdy nie pozwolili sobie ukraść nadziei i byli mężczyznami i kobietami podążającymi w pewności wiary.”

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com