Home Duc in altum

Duc in altum

Duc in altum

7 września, w pierwszy czwartek miesiąca, podczas Mszy Świętej uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny.
Podczas Eucharystii sprawowanej przez naszego oazowego moderatora ks. Damiana prosiliśmy Pana Boga o siłę, wytrwałość, a przede wszystkim o błogosławieństwo. Kazanie, jakie skierował do nas ks. Karol, idealnie obrazuje nasze zadanie na ten rok. Mamy nie bać się wypłynąć na głębię i działać jako narzędzia Boga. Na koniec Eucharystii pobłogosławili i wręczyli świece tegorocznym animatorom grup dziecięcych, młodzieżowych i rodzin Domowego Kościoła. Wakacje się skończyły i nadszedł czas na kolejne wyzwania.
Mamy nadzieję, że i tym razem podołamy 😀

a. Justyna Kwiecień (KODA 2017 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com