Home Diakon za diakona

Diakon za diakona

Diakon za diakona

W naszej parafii swoje praktyki rozpoczyna dzisiaj ksiądz diakon Adrian Kwieciński, który studiował w Seminarium razem z naszym diakonem Damianem Żabickim, a pochodzi z Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Zwoleniu. Przez najbliższe 4 miesiące będzie przygotowywał się do święceń kapłańskich poprzez uczestniczenie w spotkaniach grup parafialnych, prowadzeniu nabożeństw, głoszeniu homilii i posługę w kancelarii parafialnej. Polecamy jego posługę naszej patronce Matce Bożej Nieustającej Pomocy, aby jak najlepiej przygotował się do święceń kapłańskich i późniejszej pracy duszpasterskiej.
Natomiast dk. Damian Żabicki swoją praktykę przed święceniami kapłańskimi będzie odbywał w Parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com