Home Charytatywny Koncert Kolęd dla Patryka Niekłania

Charytatywny Koncert Kolęd dla Patryka Niekłania

Charytatywny Koncert Kolęd dla Patryka Niekłania

W piątkowy wieczór w naszym kościele odbył się Charytatywny Koncert Kolęd. W koncercie wystąpili: Wiktor Kowalski finalista programu The Voice of Poland, laureat licznych konkursów wokalnych i instrumentalnych w Polsce oraz wójt Gminy Krasocin Pan Ireneusz Gliściński a także Pani Radna Iwona Dusza. Koncert swoim patronatem objęła Pani Poseł na Sejm RP Agata Wojtyszek. Po koncercie uczestnicy mogli wesprzeć finansowo leczenie Patryka Niekłania, finalisty programu Mam Talent, który trzy lata temu uległ poważnemu wypadkowi, a dziś potrzebuje pomocy w kosztownej rehabilitacji.
 
Tu można wesprzeć leczenie Patryka Niekłania:
Wspaniali wykonawcy

Wspaniali wykonawcy

Wiktor Kowalski

Wiktor Kowalski

Iwona Dusza

Iwona Dusza

Ireneusz Gliściński - wójt gminy Krasocin

Ireneusz Gliściński – wójt gminy Krasocin

Pani Poseł RP Agata Wojtyszek - patron wydarzenia

Pani Poseł RP Agata Wojtyszek – patron wydarzenia

Licznie zgromadzona publiczność

Licznie zgromadzona publiczność

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com