Home Celebracja Słowa Bożego

Celebracja Słowa Bożego

Celebracja Słowa Bożego

W piątkowy wieczór 28 listopada 2014 roku o godzinie 19.00 w kaplicy Bożego Miłosiersza odbyła się kolejna w tym roku formacyjnym celebracja. Tym razem poprowadził ją dla nas ksiądz Marcin Chebdowski, który przyjechał razem z przedstawicielami Ruchu Światło-Życie z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach. Gościliśmy także księży wraz z młodzieżą z trzech innych starachowickich parafii, stąd nasza kaplica wypełniona była po brzegi. Nasze spotkanie dotyczyło trzeciego drogowskazu – Ducha Świętego. Podczas nabożeństwa rozważaliśmy Jego działanie w naszym codziennym życiu, a także mieliśmy okazję, aby poprosić o potrzebne nam dary poprzez gest posypania rozżarzonych węgli kadzidłem. Żeby tradycji stało się zadość, spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem. Kolejna celebracja już za miesiąc, do zobaczenia!celebracja słowa bożego 2 celebracja słowa bożego

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com