Home Celebracja o Niepokalanej

Celebracja o Niepokalanej

Celebracja o Niepokalanej

W ostatni piątek (24.10.2014) w naszej parafii miała miejsce już druga w tym roku formacyjnym celebracja Słowa Bożego. O Niepokalanej (oprócz ewangelisty) mówił neoprezbiter, a zarazem nasz sąsiad (pracuje w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP) ks. Kamil FlorczakByło o sile i niepowtarzalności różańca, a także o tym dlaczego Matka Boża jest drugim drogowskazem Oazy Nowego Życia oraz – a może przede wszystkim – matką Kościoła i wszystkich ludzi. A skoro jest naszą Matką nie mogło zabraknąć naszego oddania się w Jej macierzyńską opiekę poprzez odmówienie razem specjalnej modlitwy.
Na celebracji, oprócz naszej młodzieży, gościła zaprzyjaźniona wspólnota oazowa ze Starachowic z parafii Wszystkich Świętych oraz starzy znajomi z Parszowa (tutaj serdeczne pozdrowienia), którzy przebyli w tym celu drogę stanowczo dłuższą niż popołudniowy spacer. Następna celebracja o DUCHU ŚWIĘTYM za miesiąc; nie może Cię zabraknąć!!! ZAPRASZAMY!!!celebracja o niepokalanej1 celebracja o niepokalanej2 celebracja o niepokalanej3 celebracja o niepokalanej4

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com