Home Boże Narodzenie 2021

Boże Narodzenie 2021

Boże Narodzenie 2021

Kochani Parafianie, Drodzy Dobroczyńcy naszej Parafii, wszyscy Goście.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam tej wiary, którą mieli pasterze, zmierzający do betlejemskiej stajenki, i tej mądrości, która prowadziła trzech Mędrców, szukających prawdy o Bogu ukrytym w małym Dziecku. Niech doświadczenie ich zachwytu i pokory, będzie dla Was wszystkich drogowskazem w Waszych życiowych poszukiwaniach prawdy, miłości i pokoju.

Wszystkim życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze miłości, radości i życzliwości. A Dziecię Jezus swoim błogosławieństwem niech Wam opromieni cały Nowy 2022 Rok. 

Z modlitwą i błogosławieństwem: Wasi Duszpasterze  

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com