Home Boże Ciało 2021

Boże Ciało 2021

Boże Ciało 2021

W Uroczystość Bożego Ciała na zalecenie Ks. Biskupa – procesja przeszła wokół kościoła. Dziękujemy za przygotowanie poszczególnych ołtarzy grupom parafialnym: Ruchowi Rodzin Nazaretańskich, Rodzinom Domowego Kościoła, Rycerzom Kolumba, Rodzinie Różańcowej oraz mieszkańcom ulic: Żytniej, Ustronie, Smugowej i Jeleniej za złożone ofiary na kwiaty. Dziękujemy ministrantom za posługę liturgiczną oraz chórowi parafialnemu za śpiew podczas Mszy św. o godz. 8:00. Głównej Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Infułat Stanisław Pindera.  Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w procesji wokół kościoła: niosącym chorągwie, baldachim, feretrony oraz różaniec. Przez całą oktawę Bożego Ciała Nabożeństwo Eucharystyczne o godz. 17:30 z procesją wokół kościoła. Dziękujemy rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym, rocznicowym, młodzieży bierzmowanej oraz indywidualnemu ofiarodawcy za ufundowanie nowego zdobionego baldachimu.Bogu chwała za ten pełen uwielbienia dzień.
 

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com