Home BOŻE CIAŁO

BOŻE CIAŁO

BOŻE CIAŁO

Jak każdego roku Mszą Świętą o godz. 8:00 rozpoczęliśmy świętowanie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Infułat. Po Mszy Świętej udaliśmy się w eucharystycznej procesji ulicami: Jana Pawła II, Wysockiego, Dwernickiego, 6 września, Żytnią i Jana Pawła II. Dziękujemy drogim parafianom za udział w procesji, a szczególnie tym którzy przygotowali poszczególne ołtarze oraz ofiarowanie kwiatów do kościoła. Dziękujemy Służbie Liturgicznej Ołtarza, ceremoniarzom, chórowi Gaude Mater pod kierunkiem p. Krzysztofa, diakonii liturgicznej, Kółkom Żywego Różańca, wszystkim osobom niosącym chorągwie, różaniec, poduszki, feretrony, relikwie, figury, baldachim, dziewczynkom i chłopcom sypiącym kwiaty, p. katechetkom oraz Rycerzom Kolumba.

Niechaj będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen! 

Więcej zdjęć:https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0hGWZuqD95eKPS

Homilia ks. Infułata Stanisława Pindery:

Homilia ks. Karola Kosteckiego:

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com