Home Biały Dunajec. OK.

Biały Dunajec. OK.

Biały Dunajec. OK.

Już od kilku dni u podnóża naszych pięknych Tatr w Białym Dunajcu trwają rekolekcje Oazy Nowego Życia II°, w których uczestniczy 26 osób. Na tym piętnastodniowym pobycie jest 5 sierotek 🙂 z naszej parafii: Katarzyna Jabłońska, Weronika Stryjek, Justyna Kwiecień, Julia Pająk, nad którymi czuwa animatorka Ola Lipiec. Nad całą gromadą sprawują pieczę moderatorzy: ks. Daniel Glibowski, ks. Karol Borkowicz oraz Maja Kalinkowska. Strażnikami 4. grup są: al. Tomasz Jakubowski, al. Krzysztof Kołtunowicz, an. Kinga Pyszczek, an. Emilka Ofiara oraz nasza Ola. Mimo tego, że nie ma nas tu dużo panuje radosna i modlitewna atmosfera. Serdecznie pozdrawiamy Was ze słonecznych gór oraz zapewniamy o pamięci w modlitwie. A Wy pomodliliście się za nas??? 🙂

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com