Home Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych

 

Z inicjatywy katechetów w naszej Szkole Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego, w miniony piątek miał miejsce apel dla uczniów z okazji uroczystości Wszystkich Świętych. Wszyscy uczniowie mieli zadanie przebrać się za wybranego przez siebie świętego. Na szkolnym holu można było spotkać licznie zebrane zastępy aniołów oraz wielu świętych: św. Jana Pawła II. św. Faustynę, św. Piotra, bł. Karolinę i wielu innych. Podczas apelu uczniowie klas IV-VI przedstawili w różny sposób sylwetki świętych. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym talentem aktorskim. Pomiędzy występami nasza schola dziecięca oraz animatorzy muzyczni animowali śpiew z tańcami. Na koniec miało miejsce również rozdanie nagród za konkurs plastyczny: I Ty możesz zostać świętym. Wszystkim uczniom życzymy dobrze przeżytego czasu przerwy świątecznej.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com