Home Apel o wszystkich świętych 2021

Apel o wszystkich świętych 2021

Apel o wszystkich świętych 2021

W piątkowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 13 w Starachowicach młodzież formująca się w parafii przygotowała wraz z ks. Karolem i katechetami APEL O WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH pt. „Każdy może być świętym, jeśli tylko chce”. Wśród świętych zaprezentowanych przez uczniów nie mogło zabraknąć znanych świętych: św. Józefa, św. Piotra czy św. Jana Pawła II a także mniej znanych bł. Carlo Acutisa czy bł. Chiary Luce Badano. Młodzi działający w grupach parafialnych podzielili się również osobistym świadectwem swojej wiary i rozumienia świętości. Na zakończenie Apelu proboszcz parafii ks. Andrzej podziękował młodym za piękne przedstawienie. Pozostali uczniowie odpowiedzieli na apel i przyszli do szkoły ubrani na biało oraz wykonali przepiękne prace plastyczne o świętych Kościoła. Bogu niech będą dzięki za ten piękny Boży dzień w naszej szkole.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com