Home Andrzejki

Andrzejki

Dnia 28 listopada w klubie „Wanacja” odbyła się zabawa andrzejkowa, która od kilku lat nazywana jest przez młodzież ,,Spiżejkami” 🙂 Blisko 70 osób z grup parafialnych, ale również spoza nich bawiło się przy dźwiękach muzyki.

Całość rozpoczęliśmy wspólną modlitwą oraz uroczystym polonezem, poprowadzonym przez animatorów. Nie zabrakło również tańców integracyjnych m.in.: ,,belgijka” oraz ,,Sing Hallelujah”.

Dzięki DJ Zbyszkowi parkiet wciąż był zapełniony  🙂  O północy wszyscy udaliśmy się do kościoła, aby wspólnie zakończyć naszą imprezę i stary rok liturgiczny. Uroczystymi nieszporami rozpoczęliśmy czas Adwentu.
Serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę! 😀
                                                                                                                                                                      Karolina Jabłońska III°ONŻ