Home Rodzina. Święta?

Rodzina. Święta?

oaza zjazd1 oaza zjazd2 oaza zjazd3
Z racji uroczystości Świętej Rodziny z Nazaretu proponujemy małżeństwom naszej parafii z różnym stażem włączenie się w działalność gałęzi rodzinnej Ruchu Światło – Życie potocznie zwanej oazą rodzin. Celem tej wspólnoty jest umocnienie relacji małżeńskiej i pomoc w chrześcijańskim wychowaniu dzieci. Spotkania kręgu, do którego należy od 4 do 7 rodzin odbywają się raz w miesiącu w domu jednej z rodzin i są poprzedzone wspólnie przeżytą mszą św. w kościele. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej Domowego Kościoła www.dk.oaza.pl Przy naszym kościele istnieją 4 kręgi oazy rodzin, do których należy 22 rodziny. Na wiosnę powstanie kolejny krąg, do którego zapraszamy najmłodsze rodziny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Damianem opiekunem wspólnoty Domowego Kościoła.