Home Promowani

Promowani

promocja 1 promocja
23 grudnia w przeddzień wigilii rzutem na taśmę 4 chłopców z naszej parafii dołączyło do naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. Takim sposobem na ostatnich roratach i w Święta byli już przy ołtarzu. Same roraty nie były dla nich nowością, gdyż regularnie na nie przychodzili przez cały tegoroczny adwent. Chłopcy otrzymali promocje na następujące stopnie ministranckie: Kamil Bolęba z IV klasy został ministrantem choralistą, Kryspin Kosel z V klasy ministrantem światła, a Kacper Głowacz i Dawid Strzelec z VI klasy zostali ministrantami księgi. Promocji udzielił im ks. Dariusz. W naszej parafii obecnie posługę przy ołtarzu pełni 77 ministrantów skupionych w 10 grupach. Są też ministranci studenci i ministranci seniorzy.