Home Pielgrzymka na Święty Krzyż

Pielgrzymka na Święty Krzyż

Pielgrzymka na Święty Krzyż

W sobotni poranek grupa ponad 70 pątników udała się na coroczną Pieszą Pielgrzymkę na Święty Krzyż. Grupie przewodniczył ks. Karol Kostecki. Piękna pogoda to niezwykły dar od Pana Boga, który troszczy się o nas aby niczego nam nie brakowało. W programie znalazła się modlitwa, śpiew, konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza, medytacja Słowa Bożego, Droga Krzyżowa u stóp Świętokrzyskiego Sanktuarium oraz Msza Święta której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Patryk Golczyński, neoprezbiter, który odbywał w naszej parafii diakońskie praktyki. Pielgrzymka to niezwykły czas odejścia od codziennych spraw by podejmując trud wędrówki wejść w głąb siebie. Panu Bogu dziękujemy za ten czas łaski. Rycerzom Kolumba dziękujemy za organizację tego wydarzenia, służbom: muzycznej i porządkowej za to że ten czas spędziliśmy bezpiecznie i w radości wspólnoty. “W mocy Bożego Ducha” idziemy w świat głosić Ewangelię Bożą!
Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania już za rok!

 

zdjęcia: p. Jerzy Łągiewka

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com