Home Księga Modlitwy

Księga Modlitwy

W naszej parafii zawiązała się grupa modlitewna
Ruchu Światło – Życie w duchu DIAKONII MODLITWY.
Ponad 30 osób będzie „omadlać” twoje sprawy, którymi się z nami podzielisz.
Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych w poniższym formularzu.

KSIĘGA MODLITWY

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twoją wolnością jest zachowanie anonimowości, dlatego twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.235.4.196.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Parafialnej Księdze Modlitwy dopiero po tym jak go przejrzymy. Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
121 wpisów.
ja ja napisał/a 23 kwietnia 2019 o 6:37 pm:
Proszę o modlitwę za ś.p. Zbigniewa Barana , aby Bóg w niebie obdarzył go wszelkimi łaskami
Jola Jola napisał/a 15 kwietnia 2019 o 6:51 am:
Proszę o modlitwę w intencji ś.p Feliksa Gawlika , polećmy Jego duszę Miłosiernemu Bogu.
Anna Anna napisał/a 11 marca 2019 o 5:57 pm:
Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości. Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobra osoba. Bym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób
Magda Magda napisał/a 7 marca 2019 o 9:48 am:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej Moniki ,o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej oraz o Bożą opiekę nad jej mężem i dziećmi. Bóg zapłać
Jola Jola napisał/a 7 marca 2019 o 7:23 am:
O łaskę zdrowia dla Janiny i Janusza
Magda Magda napisał/a 28 lutego 2019 o 5:07 pm:
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej Moniki ,o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej oraz o Bożą opiekę nad jej dziećmi i mężem.
Marzena Marzena napisał/a 22 lutego 2019 o 8:08 pm:
O łaskę zdrowia dla Mateusza
Grażyna Grażyna napisał/a 22 lutego 2019 o 11:24 am:
O wszelkie łaski Boże, dar zdrowia, światło Ducha Świętego, opiekę Maryi i Józefa, o wyjście ze wszystkich kłopotów zwłaszcza finansowych dla pewnej rodziny.
Grażyna Grażyna napisał/a 22 lutego 2019 o 11:16 am:
O potrzebne łaski Boże dla Ani i Mariusza, aby podążali drogami miłymi Bogu i zgodnie z wolą Bożą oraz o dar nowego życia dla nich.
Grażyna Grażyna napisał/a 22 lutego 2019 o 11:11 am:
O łaskę zdrowia dla Pawła, o światło Ducha Świętego aby odnalazł swoją drogę życiową i jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o dobrą żonę dla niego
Małgorzata Małgorzata napisał/a 6 lutego 2019 o 4:35 pm:
Błagam o modlitwę w intencji moich malutkich wnuczek Hany i |Jagny, które urodziły się w szóstym miesiącu ciąży oraz ich zrozpaczonych rodziców. Panie dodaj im wiary, siły i nadziei.
Ania Ania napisał/a 4 lutego 2019 o 7:44 pm:
Prosze o znalezienie pracy dla ziecia
Jola Jola napisał/a 4 lutego 2019 o 5:49 pm:
O szczęśliwą obronę pracy inżynierskiej dla Rafała.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 30 stycznia 2019 o 8:19 pm:
o uzdrowienie dla chorego na glejaka brata Ewy i mocną wiarę dla całej jego rodziny
Agnieszka Agnieszka napisał/a 30 stycznia 2019 o 8:16 pm:
o szczęśliwą operację i łaskę uzdrowienia dla brata Ewy chorego na nowotwór złośliwy
Jola Jola napisał/a 9 stycznia 2019 o 7:49 am:
O łaskę zdrowia dla 2-letniej Marysi , która oblała się wrzątkiem. Ma 80% poparzenia ciała, trzeci stopień, stan ciężki.
Jola Jola napisał/a 5 stycznia 2019 o 9:25 pm:
O szczęśliwą operację dla Danuty i szybki powrót do zdrowia.
Jola Jola napisał/a 5 stycznia 2019 o 9:24 pm:
O łaskę zdrowia dla Jacka i Witolda.
Kasia Kasia napisał/a 3 stycznia 2019 o 10:36 am:
Boże z okazji zbliżającej się 10 rocznicy ślubu proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny: PIOTRA , KASI oraz dzieci: Karolinki i Ani
katarzyna katarzyna napisał/a 17 grudnia 2018 o 6:52 am:
Za Iwone i Piotrka aby Pan wysłuchał ich pragnienia i obdarzył ich potomstewem. Chwała Panu!
katarzyna katarzyna napisał/a 17 grudnia 2018 o 6:50 am:
Proszę o modlitwę, za moją córkę aby znalazła spokój i równowagę duchową w życiu, głęboką wiarę, siłę i wytrwałość w dążeniu do celów, aby odnalazła drogę jaką Pan jej wyznaczył. AMEN
Kasia Kasia napisał/a 13 grudnia 2018 o 1:32 pm:
Proszę proszę Cię o potrzebne łaski dl męża Piotra, którego brat chce wymeldować z domu rodzinnego. z okazj urodzin daj mu światło na przebieg sprawy w urzędzie. Proszę o madrość jego mamy oraz miłosierdzie pazernego brata
Anna Anna napisał/a 13 grudnia 2018 o 9:28 am:
Proszę o modlitwę w intencji Pauliny i Artura o sakrament małżeństwa.
Jola Jola napisał/a 12 grudnia 2018 o 6:57 pm:
O łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla Karola.
Grażyna Grażyna napisał/a 4 grudnia 2018 o 2:18 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Marcina i Gosi, o trwałość ich małżeństwa, o zgodę, jedność, miłość i głęboką wiarę, także o całkowitą abstynencję dla nich. O dar zdrowia dla Marcina. O przezwyciężenie wszystkich trudności w rodzinie, wypełnienie woli Bożej.
Karolina Karolina napisał/a 4 grudnia 2018 o 5:29 am:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej siostry, aby lekarze postawili trafną diagnozę i podjęli odpowiednie leczenie.
Ewa Ewa napisał/a 2 grudnia 2018 o 10:15 am:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej Mamy która od roku jest diagnozowana i tylko poszlaki i leczenie objawowe. Proszę o modlitwę za zgodę w rodzinie.
Jola Jola napisał/a 30 listopada 2018 o 8:18 pm:
O łaskę zdrowia dla Marysi i jej poczętego dziecka.
Magdalena Magdalena napisał/a 29 listopada 2018 o 7:22 pm:
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny 😊. Bóg zapłać!
Sebastian Sebastian napisał/a 29 listopada 2018 o 8:35 am:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny