Home Księga Modlitwy

Księga Modlitwy

W naszej parafii zawiązała się grupa modlitewna
Ruchu Światło – Życie w duchu DIAKONII MODLITWY.
Ponad 30 osób będzie „omadlać” twoje sprawy, którymi się z nami podzielisz.
Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych w poniższym formularzu.

KSIĘGA MODLITWY

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twoją wolnością jest zachowanie anonimowości, dlatego twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 52.91.245.237.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Parafialnej Księdze Modlitwy dopiero po tym jak go przejrzymy. Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
100 wpisów.
Kasia Kasia napisał/a 13 grudnia 2018 o 1:32 pm:
Proszę proszę Cię o potrzebne łaski dl męża Piotra, którego brat chce wymeldować z domu rodzinnego. z okazj urodzin daj mu światło na przebieg sprawy w urzędzie. Proszę o madrość jego mamy oraz miłosierdzie pazernego brata
Anna Anna napisał/a 13 grudnia 2018 o 9:28 am:
Proszę o modlitwę w intencji Pauliny i Artura o sakrament małżeństwa.
Jola Jola napisał/a 12 grudnia 2018 o 6:57 pm:
O łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla Karola.
Grażyna Grażyna napisał/a 4 grudnia 2018 o 2:18 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Marcina i Gosi, o trwałość ich małżeństwa, o zgodę, jedność, miłość i głęboką wiarę, także o całkowitą abstynencję dla nich. O dar zdrowia dla Marcina. O przezwyciężenie wszystkich trudności w rodzinie, wypełnienie woli Bożej.
Karolina Karolina napisał/a 4 grudnia 2018 o 5:29 am:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej siostry, aby lekarze postawili trafną diagnozę i podjęli odpowiednie leczenie.
Ewa Ewa napisał/a 2 grudnia 2018 o 10:15 am:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej Mamy która od roku jest diagnozowana i tylko poszlaki i leczenie objawowe. Proszę o modlitwę za zgodę w rodzinie.
Jola Jola napisał/a 30 listopada 2018 o 8:18 pm:
O łaskę zdrowia dla Marysi i jej poczętego dziecka.
Magdalena Magdalena napisał/a 29 listopada 2018 o 7:22 pm:
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny 😊. Bóg zapłać!
Sebastian Sebastian napisał/a 29 listopada 2018 o 8:35 am:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny
Anna Anna napisał/a 26 listopada 2018 o 11:08 am:
Proszę o zdrowie i radość dla Kornelki.
Anna Anna napisał/a 26 listopada 2018 o 11:07 am:
Proszę o modlitwę za Karolinę i synka, którego nosi: o szczęśliwy przebieg ciąży i przyjście na świat Antosia. O błogosławieństwo dla rodziny.
Jola Jola napisał/a 19 listopada 2018 o 6:13 pm:
O zatwierdzenie Stowarzyszenia Diakonii Ruchu Światło Życie diecezji radomskiej.
Jola Jola napisał/a 19 listopada 2018 o 6:10 pm:
O szczęśliwą operację serca i szybki powrót do zdrowia dla Sylwii.
Anna Anna napisał/a 19 listopada 2018 o 11:25 am:
Proszę o modlitwę w intencji Agaty - ma 28 lat, stwardnienie rozsiane i liczne problemy związane z ogólnie trudną sytuacją życiową.
Anna Anna napisał/a 18 listopada 2018 o 6:29 pm:
Bardzo proszę o modlitwę za mojego kuzyna Marka i jego Mamę. Marek bardzo cierpi fizycznie i psychicznie, ma myśli samobójcze. Oboje są u granic wytrzymałości.
Beata Beata napisał/a 17 listopada 2018 o 12:44 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Diakonii Modlitwy, by nieustannie nieśli nadzieję potrzebującym, a ich życie było miłe Panu, by wiara dawała im radość. Proszę w intencji ich rodzin o wszelkie potrzebne łaski.
Beata Beata napisał/a 17 listopada 2018 o 12:40 pm:
Proszę o modlitwę w intencji członków mojej rodziny o łaskę wiary, uzdrowienia i uwolnienia, o Dary Ducha Świętego. Proszę, by odnaleźli siłę w miłości Boga, oraz wszelką pomyślność w ich codziennym pielgrzymowaniu. By nie tracili nadziei.
Magda Magda napisał/a 16 listopada 2018 o 10:19 am:
Szczęść Boże proszę o modlitwę o nawrócenie mojego brata Piotra i uwolnienie go ze wszelakich zniewoleń w szczególności od choroby alkoholowej oraz z toksycznego związku. Bóg zapłać.
Krysia Krysia napisał/a 14 listopada 2018 o 7:38 pm:
O łaskę zdrowia dla Łukasza i szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy.
Marzena Marzena napisał/a 9 listopada 2018 o 9:18 pm:
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki i Uli o szczęśliwe narodziny ich dzieci.
Anna Anna napisał/a 4 listopada 2018 o 6:10 pm:
Dziękuję za modlitwę o zdrowie Faustynki (prosiłam o nią w kwietniu). Jest pod okresową kontrolą lekarską, ale dobrze się rozwija, uraz głowy nie pozostawił powążnych nastepstw. Proszę o modlitwę w intencji mojego kuzyna Marka - o łaskę wiary, zdrowia i radości życia dla niego.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 3 listopada 2018 o 10:43 am:
Proszę o łaskę zdrowia dla Lucyny i pokój serca dla całej rodziny. Jezu Ty się tym zajmij!
Małgorzta Małgorzta napisał/a 28 października 2018 o 10:51 am:
Proszę o modlitwę w intencji syna , aby żył w trzeźwości
Jola Jola napisał/a 27 października 2018 o 9:10 pm:
O łaskę zdrowia dla Mikołaja, który przebywa po porodzie na OIOM-ie.
Paulina Paulina napisał/a 18 października 2018 o 10:25 am:
O łaskę nawrócenia dla Pauliny i Sebastiana z dziećmi i wytrwałość w kryzysie małżeńskim
Jola Jola napisał/a 9 października 2018 o 6:24 pm:
O łaskę zdrowia dla Ireny.
Jola Jola napisał/a 9 października 2018 o 6:22 pm:
O łaskę nawrócenia dla Zdzisława, znoszenie choroby z cierpliwością i ufnością Panu Bogu.
Jola Jola napisał/a 9 października 2018 o 6:17 pm:
Dziękujemy za szczęśliwą operację Siostry Magdaleny i prosimy dla Niej o szybki powrót do zdrowia.
Jola Jola napisał/a 9 października 2018 o 6:15 pm:
O łaskę nawrócenia dla rodziny Joanny i Krzysztofa z dziećmi.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 4 października 2018 o 10:12 am:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą i godną pracę - Bóg zapłać