Home Kodowanie zakończone

Kodowanie zakończone

kodowanie zakończone

W ubiegłą niedzielę (1 II) w Dąbrówce zakończył się trwający 9 dni Kurs Oazowy Dla Animatorów (KODA) oraz Kurs Oazowy Dla Animatorów Muzycznych (KAMUZO). Oba równoległe wydarzenia połączone z rekolekcjami dla przyszłych animatorów zgromadziły razem 80 uczestników z całej diecezji, w tym cztery osoby z naszej parafii (Malwina Dutkiewicz, Zbigniew Ciołak, Kamil Gacek i Piotr Kopciał). W czasie tych kilku dni oazowicze pogłębiali swoją wiedzę z zakresu Biblii, teologii Ruchu Światło – Życie, jak i formacji w tymże ruchu, pod okiem diecezjalnych moderatorów wraz z kadrą doświadczonych animatorów (z naszej parafii a. Agata Dąbrowska). Rekolekcje zostały ubogacone wizytą nowo nominowanego biskupa pomocniczego naszej diecezji – księdza Piotra Turzyńskiego, który swą historię ściśle wiąże z oazą. Dopełnieniem tegorocznego KODA i KAMUZO będzie weryfikacja wiedzy przyszłych animatorów w marcu.

Zbigniew Ciołak III° ONŻ