Home EDK

EDK

Pierwsze deklaracje złożone!

Od 1o marca rozpoczęliśmy przyjmowanie deklaracji przejścia jednej z tras Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Deklaracje przyjmujemy w pięciu parafiach starachowickich:

Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Wszystkich Świętych
Najświętszego Serca Jezusowego
Św. Trójcy
Św. Judy Tadeusza

Na trasy wyruszymy w piątek 5 kwietnia. Każdy startuje o dowolnej godzinie, tak, by w miarę możliwości, dotrzeć na Św. Krzyż na 6:00, gdzie w Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego zostanie odprawiona Msza św. W tym roku będą trzy pełne trasy ze Starachowic na Św. Krzyż – 31,  38 oraz 43 km. Szczegółowe informacje, opisy i mapy można znaleźć w pozostałych zakładkach.

Pamiętaj, że przejście Ekstremalnej Drogi Krzyżowej odbywa się na własną odpowiedzialność. Nikt nie zabezpiecza tras, ani nie odpowiada za bezpieczeństwo przejścia. Ekstremalna Droga Krzyżowa jest Twoją indywidualną i prywatną praktyką duchową.