Home Celebracja – Jezus Chrystus

Celebracja – Jezus Chrystus

Celebracja – Jezus Chrystus

W piątek, 25 września, o godzinie 19.00 zgromadziliśmy się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia na pierwszej w tym roku formacyjnym celebracji. Nasze spotkanie dotyczyło pierwszego drogowskazu – JEZUSA CHRYSTUSA. Porywające kazanie wygłosił ksiądz Piotr Gruszka, który specjalnie na tę okazję przyjechał do nas „zza rzeki”, z parafii pw. Wszystkich Świętych. Umocniliśmy nasze przekonanie, że Jezus jest światłem i życiem oraz jedyną droga do Ojca 🙂

Adorowaliśmy Jego Oblicze, sercem wypowiadając wszystko to, czym żyjemy. Na koniec uczestnicy ONŻ I° w Dąbrówce zostali pobłogosławieni przez księży i animatorów.

Do domów udaliśmy się napełnieni Bożą mocą 🙂

Basia Dziekońska I° ONŻ

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com