Home Boże Ciało

Boże Ciało

Boże Ciało

W czwartek 11 VI chodzimy Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja przeszła wokół kościoła. O przygotowanie ołtarzy zatroszczyły się wspólnoty parafialne: I ołtarz Rodzina Różańcowa; II ołtarz rodziny Domowego Kościoła; III ołtarz Rycerze Kolumba i Ruch Rodzin Nazaretańskich; IV ołtarz młodzież oazowa i ministranci. Mszy Świętej przewodniczył Ks. Infułat Stanisław Pindera. Podczas Mszy Świętej śpiewał chór parafialny Gaude Mater oraz Schola Gregoriańska.

Niech Bóg będzie uwielbiony w Przenajświętszym Sakramencie! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości oraz osobom, które włożyły mnóstwo pracy w przygotowanie ołtarzy. Pamiętajmy, że czynne zaangażowanie się a także udekorowanie okien naszych domów znakami i symbolami religijnymi jest świadectwem, że w takim domu mieszka rodzina katolicka.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com