Home Bierzmowanie 2021

Bierzmowanie 2021

W Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego sakramentu bierzmowania grupie 46 wspaniałych młodych ludzi udzielił Ks. Bp Henryk Tomasik, biskup senior naszej diecezji. Ksiądz Biskup w homilii do młodych podkreślił jak ważne jest otwarcie się na Ducha Świętego by odważnie świadczyć o Chrystusie. Podając przykład niedawno beatyfikowanego Carla Acutisa, Biskup Henryk zauważył, że wszędzie – nawet w internecie – jest przestrzeń do ewangelizacji.

F161BF1F-67DF-4E68-B98B-9EE1604C01D3

Zdjęcie 1 z 101

Dziękujemy licznie zebranej młodzieży i ich rodzicom za przygotowanie kościoła na piątkową i dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na baldachim, świece do Kaplicy Miłosierdzia oraz kwiaty. Msza św. dziękczynna za sakrament bierzmowania dziś o 12:30.

Naszej młodzieży życzymy współpracy z Duchem Świętym i chętnego poświęcenia czasu na rozwój duchowy oraz zaangażowanie w życie wspólnoty parafialnej.