Home Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna

Data Godz. Komentarz I czytanie II czytanie
12
III
godz. 10:00 Kwiecień Paweł Mróz Beata Kwiecień Krystyna
godz. 18:00 Hamera Ranata Hamera Łukasz Bachurska Małgorzata
19
III
godz. 10:00 Rojek Andrzej Prokop Helena Kędziora Zuzanna
godz. 18:00 Mirota Danuta Mróz Szczepan Pociecha Wojciech
26
III
godz. 10:00 Sionek Anna Babicki Piotr Babicka Sylwia
godz. 18:00 Babicka Anna Babicki Jarosław Krysiak Renata
2
IV
godz. 10:00 Kalinowska Monika Dziekońska Marzena Dziekońska Andrzej
godz. 18:00 Bachurska Małgorzata Hamera Ranata Hamera Łukasz
9
IV
godz. 10:00 Derlatka Janusz Śniegucka Anna Tomczyńska Małgorzata
godz. 18:00 Pociecha Wojciech Mirota Danuta Mróz Szczepan
16
IV
godz. 10:00 Kalinowska Monika Niewczas Jarosław Szymańska Olga
godz. 18:00 Krysiak Renata Babicka Anna Babicki Jarosław
23
IV
godz. 10:00 Kwiecień Krystyna Kwiecień Paweł Mróz Beata
godz. 18:00 Hamera Łukasz Bachurska Małgorzata Hamera Ranata
30
IV
godz. 10:00 Kędziora Zuzanna Rojek Andrzej Prokop Helena
godz. 18:00 Mróz Szczepan Pociecha Wojciech Mirota Danuta
7
IV
godz. 10:00 Babicka Sylwia Sionek Anna Babicki Piotr
godz. 18:00 Krysiak Renata Babicka Anna Babicki Jarosław
14
IV
godz. 10:00 Dziekońska Marzena Dziekońska Andrzej Kalinowska Monika
godz. 18:00 Hamera Łukasz Bachurska Małgorzata Hamera Ranata

 

Data Godz. Komentarz I czytanie II czytanie
12
III
godz. 10:00 Kwiecień Paweł Mróz Beata Kwiecień Krystyna
godz. 18:00 Hamera Ranata Hamera Łukasz Bachurska Małgorzata
19
III
godz. 10:00 Rojek Andrzej Prokop Helena Kędziora Zuzanna
godz. 18:00 Mirota Danuta Mróz Szczepan Pociecha Wojciech
26
III
godz. 10:00 Sionek Anna Babicki Piotr Babicka Sylwia
godz. 18:00 Babicka Anna Babicki Jarosław Krysiak Renata
2
IV
godz. 10:00 Kalinowska Monika Dziekońska Marzena Dziekońska Andrzej
godz. 18:00 Bachurska Małgorzata Hamera Ranata Hamera Łukasz
9
IV
godz. 10:00 Derlatka Janusz Śniegucka Anna Tomczyńska Małgorzata
godz. 18:00 Pociecha Wojciech Mirota Danuta Mróz Szczepan
16
IV
godz. 10:00 Kalinowska Monika Niewczas Jarosław Szymańska Olga
godz. 18:00 Krysiak Renata Babicka Anna Babicki Jarosław
23
IV
godz. 10:00 Kwiecień Krystyna Kwiecień Paweł Mróz Beata
godz. 18:00 Hamera Łukasz Bachurska Małgorzata Hamera Ranata
30
IV
godz. 10:00 Kędziora Zuzanna Rojek Andrzej Prokop Helena
godz. 18:00 Mróz Szczepan Pociecha Wojciech Mirota Danuta
7
IV
godz. 10:00 Babicka Sylwia Sionek Anna Babicki Piotr
godz. 18:00 Krysiak Renata Babicka Anna Babicki Jarosław
14
IV
godz. 10:00 Dziekońska Marzena Dziekońska Andrzej Kalinowska Monika
godz. 18:00 Hamera Łukasz Bachurska Małgorzata Hamera Ranata

NAPISZ JEŚLI MASZ PROPOZYCJE ZMIANY.

Komentarz na 2 IV

 

 

Napisz do opiekuna

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com