Home Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

Dobiegł końca kolejny rok liturgiczny. Dlatego nie mogło obyć się bez hucznych balów andrzejkowych. I to w dodatku dwóch! 2 grudnia młodzież oazowa bawiła się w klubie „Wanacja”, a rodziny z Domowego Kościoła w Domu Weselnym „Imprez Art”.  Każda zabawa rozpoczęła się od poloneza, a zaraz po nim wszyscy ruszyli na parkiet. Młodzież oprócz tańców mogła sprawdzić się w konkursach przygotowanych przez animatorów. W tym roku pojawiła się także oazowa ścianka, na tle której każdy mógł sobie zrobić zdjęcie, a nawet udzielić wywiadu.

Zabawę dla rodzinek, jak co roku, prowadzili panowie Maciej Prawda i Marcin Murawski, a ich żony zorganizowały zabawy dla dzieciaków. Małżeństwa świetnie się bawiły, wiedząc, że ich dzieci są pod znakomitą opieką.

Tuż przed północą wszyscy udali się do Kościoła, aby nieszporami wspólnie rozpocząć adwent – wyjątkowy czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Nie zmarnujmy tego czasu i w pełni przygotujmy nasze serca na to wydarzenie.

a. Justyna Kwiecień (KODA 2017)