Home 25-lecie SP nr 13

25-lecie SP nr 13

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego świętuje w tym roku jubileusz dwudziestopięciolecia. Z tej okazji 10 listopada zorganizowano uroczyste obchody, w których uczestniczyła cała społeczność szkolna i zaproszeni goście.

Rano uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do kościoła, gdzie odprawiona została msza święta, której przewodniczył ks. Damian Spiżewski a homilię do dzieci wygłosił ks. Karol. Podniosłość święta została zaakcentowana przez uczniów poprzez galowy strój oraz patriotyczne wstążeczki i kotyliony. Po południu, o godzinie 14:00, rozpoczęła się uroczysta gala jubileuszowa, w której uczestniczyli zaproszeni goście oraz klasy 6 i 7. Po części oficjalnej, bogatej w ciepłe słowa pod adresem szkoły i liczne życzenia od zaproszonych gości, odbyła się część artystyczna.