Home Celebracja – Kościół

Celebracja – Kościół

Celebracja – Kościół

„Pragnę opisać mój Kościół…” W ramach Rekolekcji Adwentowych jak co miesiąc w Kaplicy Miłosierdzia miała miejsce Celebracja Słowa Bożego. Tym razem przedmiotem zainteresowania i refleksji był Kościół, a przewodnikiem stał się ks. rekolekcjonista Michał Szeląg.
Kościół wspólnota pielgrzymującego ludu Bożego, zjednoczona z Ojcem przez Syna w Duchu Świętym jest jedynym środowiskiem życia, w którym może rozwijać się Nowy Człowiek; chcę wrastać coraz głębiej w tę braterską wspólnotę poprzez żywą komórkę małej grupy w ramach Kościoła lokalnego, który jest znakiem i urzeczywistnieniem Kościoła Powszechnego.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”85″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” ngg_triggers_display=”never” ngg_proofing_display=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Komentarze

comments

Author: Karol Kostecki

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com